Po - Pá: 8:00 - 17:00 +420 266 712 193 info@bosped.cz

Spedice

SPEDICE

V současné době společnost disponuje vlastním nebo smluvně zajištěným vozovým parkem pro přepravy o užitečných hmotnostech od 3 do 25 tun, přičemž se specializuje již především na přepravy joloda návěsy v papírenském průmyslu, ale zároveň zabezpečuje i další nadstandardní požadavky na přepravy s určitou další specializací, mimo jiné přepravami nebezpečných látek ADR nebo přepravy odpadů.
Vizitkou společnosti, jejíž portfolium zákazníků je tvořeno řadou renomovaných zahraničních firem jsou její dopravci – při zabezpečování přeprav BOSPED, spol. s r.o. spolupracuje na smluvním základě pouze se spolehlivými a prověřenými dopravci, kteří garantují vysokou kvalitu při prováděných přepravách.

JAK PRACUJEME

Společnost BOSPED, spol. s r.o. stejně jako její smluvní dopravci má uzavřená odpovídající pojištění a všechny přepravy jsou v jejich průběhu standardně monitorovány z centrálního dispečinku v Praze nebo pobočky společnosti v Náchodě. Dispečink společnosti pracuje přes přepravní platformu Transporeon Tysis a využívá také Timocom a Raal Trans vzhledem k výhradnímu nepřetržitému zaměstnávání některých svých smluvních dopravců. Těm poskytuje společnost v případě zájmu také své vlastní návěsy se systémem joloda k provozování za jejich tahači. Snaží se tak vyjít vstříc rostoucí poptávce svých stěžejních partnerů působících v papírenském průmyslu při udržení nastavené úrovně kvality prováděných přeprav.